Sağlıklı bir yaşam için spora koş...

Fitness

Temelde kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır. Her spor dalında vücutta ağırlıklı kullanıla kas grupları vardır. Bu kas gruplarına kondisyon kazandırılması için fitness egzersizlerine başvurulur.

Cardio

Cardio vücudunuzun yağ oranını azaltmak ya da dengelemek için yapılan egzersizleri bütününe verilen isimdir. Dışarıda yaptığınız bir hafif tempolu koşu aslında bir kardiyo egzersizidir. Kardiyo özellikle Fitness gibi sporlarda spor bitiminde yağlarınızı tam olarak yakmak için yaptığınız egzersizlerdir.

Studio

Pilates,Fit-ball,abdominal,Thera band,Gymstick,Spinnig,Step Aerobic,Oryantal,Boks seanslarımız grup dersi olup herşeyden önce çok iyi bir kardiovasküler egzersizdir. Grup eşliğinde belirli saatlerde uzman eğitmenlerimiz tarafından, keyifle sıkılmadan spor yaparak yağ yakımını hızlandırırsınız.

Havuz

Yüzme hareketlerinin biyomekaniğe göre kasılabilir kas sitemine ihtiyacı vardır, bu kasılma diğer spor branşlarına göre daha azdır. Halter sporunda halteri kaldırmak için daha çok kuvvet gerekir. Bütün yüzücü adalelerinin özel yapısı vardır.

Doğru sporda tek adres...

Spor

Yüzme

Sauna


  • İskelet Sisteminin destekleyen kasları kuvvetlendirdiği için postür rahatsızlıklarını ve duruş bozukluklarını önler.
  • Kemikleri güçlendirdiği için kemik erimesini önler, Eklemleri kuvvetlendirdiği için Bel ve boyun fıtığını önler.